DEA162025LT-5046C1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DEA162025LT-5046C1
Manufacturer
TDK Corporation
Description
MULTILAYER LPF FOR 1880-2025MHZ
Manufacturer :
TDK Corporation
Product Category :
RF Filters
Mounting :
PCB Mount
RoHS :
Details
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Subcategory :
Filters
Termination Style :
SMD/SMT
Product :
Low Pass Filters
Insertion Loss :
1 dB
Series :
DEA
Package / Case :
Brand :
TDK
Product Category :
Signal Conditioning
RoHS Status :
RoHS Compliant
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Impedance :
50 Ohms
Maximum Operating Temperature :
+ 90 C
Product Type :
Signal Conditioning
Frequency Range :
1880 MHz to 2025 MHz