CW01010K00JE733
Mfr.Part #
CW01010K00JE733
Description
RES 10K OHM 13W 5% AXIAL
Size / Dimension :
0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm
Factory Lead Time :
15 Weeks
Power (Watts) :
13W
Composition :
Wirewound
Diameter :
9.52mm
Axial
Packing Method :
TR
Tolerance :
±5%
Power Rating :
10W
CW
Published :
Resistance :
10kOhm
Operating Temperature :
-65°C~350°C