CW00139R00JE12HS
Mfr.Part #
CW00139R00JE12HS
Description
RES 39 OHM 5% AXIAL
Packaging :
Bulk
Min Operating Temperature :
-65°C
Resistance :
39Ohms
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Length :
10.3124mm
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Max Operating Temperature :
350°C
Package / Case :
Published :
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Datasheets
CW00139R00JE12HS
Vishay / Dale CW00139R00JE12HS
39Ohms, Wirewound,