CW00136R00JE12HS
Mfr.Part #
CW00136R00JE12HS
Description
RES 36 OHM 5% AXIAL
Max Operating Temperature :
350°C
Length :
10.3124mm
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Resistance :
36Ohms
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Min Operating Temperature :
-65°C
Factory Lead Time :
14 Weeks
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Datasheets
CW00136R00JE12HS
Vishay / Dale CW00136R00JE12HS
36Ohms, Wirewound,