CW00130R00JE12HS
Mfr.Part #
CW00130R00JE12HS
Description
RES 30 OHM 5% AXIAL
Factory Lead Time :
14 Weeks
Max Operating Temperature :
350°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Resistance :
30Ohms
Min Operating Temperature :
-65°C
Length :
10.3124mm
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Package / Case :
Datasheets
CW00130R00JE12HS
Vishay / Dale CW00130R00JE12HS
30Ohms, Wirewound,