CS325S18432000ABIT
Mfr.Part #
CS325S18432000ABIT
Manufacturer
Citizen Finedevice Co., LTD.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 18.4320MHZ 16PF SMD
Manufacturer :
Citizen Finedevice Co., LTD.
Product Category :
Crystals
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Published :
Operating Mode :
Fundamental
Type :
MHz Crystal
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120Ohms
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
CS325S
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
16pF
Factory Lead Time :
11 Weeks
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
18.432MHz