CP0805A1975BWTR
Mfr.Part #
CP0805A1975BWTR
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Datasheet
Download
Description
RF DIR COUPLER 1.975GHZ 0805
RF Directional Coupler
Published :
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
14 Weeks
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Frequency :
1.975GHz
Power - Max :
3W