CMF6022K000DER6
Mfr.Part #
CMF6022K000DER6
Description
RES 22K OHM 1W 0.5% AXIAL
Tolerance :
±0.5%
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Power (Watts) :
1W
Max Power Dissipation :
1W
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Size / Dimension :
0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
Factory Lead Time :
38 Weeks
Resistance :
22kOhms
Series :
CMF
Supplier Device Package :
Published :
Length :
8.7376mm
Tape and Reel (TR)
Width :
3.68mm
Datasheets
CMF6022K000DER6
Vishay / Dale CMF6022K000DER6
22kOhms, 1W, Metal Film,