CMF5522K300BER6
Mfr.Part #
CMF5522K300BER6
Description
RES 22.3K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Length :
7.0612mm
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Size / Dimension :
0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm
Tolerance :
±0.1%
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Max Power Dissipation :
500mW
Supplier Device Package :
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Resistance :
22.3kOhms
Feature :
Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Published :
Width :
2.29mm
Factory Lead Time :
34 Weeks
Datasheets
CMF5522K300BER6
Vishay / Dale CMF5522K300BER6
22.3kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,