CMF55223K00BERE
Mfr.Part #
CMF55223K00BERE
Description
RES 223K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Package / Case :
Max Power Dissipation :
500mW
Factory Lead Time :
34 Weeks
Resistance :
223kOhms
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Size / Dimension :
0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm
Length :
7.0612mm
Tolerance :
±0.1%
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Width :
2.29mm
Datasheets
CMF55223K00BERE
Vishay / Dale CMF55223K00BERE
223kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,