CMF23H-473111-B
Mfr.Part #
CMF23H-473111-B
Description
CMC 47MH 1.1A 2LN TH
Stock
47
In Stock :
47
Voltage - Rated AC :
300V
DC Resistance (DCR) (Max) :
884mOhm
Current Rating (Max) :
1.1A
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Height (Max) :
0.551 14.00mm
Inductance @ Frequency :
47mH @ 10kHz
Inductance :
47 mH
Size / Dimension :
1.043Lx0.976W 26.50mmx24.80mm
Datasheets
CMF23H-473111-B
Triad Magnetics CMF23H-473111-B
Manufacturer related products
    CMC 16MH 2.6A 2LN TH ESD
    CMC 2MH 7.5A 2LN TH ESD
    CMC 1MH 20A 2LN TH ESD
    CMC 2.4MH 17A 2LN TH ESD
    CMC 4MH 14.5A 2LN TH ESD
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD