CM3322X630R-10
Mfr.Part #
CM3322X630R-10
Manufacturer
Laird - Performance Materials
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Description
CMC 10A 2LN 63 OHM SMD
Manufacturer :
Laird - Performance Materials
Product Category :
Common Mode Chokes
Number of Lines :
2
ECCN Code :
EAR99
Filter Type :
Power, Signal Line
Reach Compliance Code :
Compliant
Series :
CM
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Impedance @ Frequency :
63Ohm @ 100MHz
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Mounting Type :
Surface Mount
HTS Code :
Size / Dimension :
0.335Lx0.220W 8.50mmx5.60mm
Current Rating (Max) :
10A
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height (Max) :
0.122 3.10mm
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) :
8mOhm
Datasheets
CM3322X630R-10
Laird - Performance Materials CM3322X630R-10
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CONN EMI GASKET BLUE
    CONN SHIELDING FOR DB15
    FILTER BLOCK 9 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 15 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 25 POS D-SUB
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD