CM3322P400R-00
Mfr.Part #
CM3322P400R-00
Manufacturer
Laird - Performance Materials
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Description
CMC 4A 2LN 40 OHM SMD
Manufacturer :
Laird - Performance Materials
Product Category :
Common Mode Chokes
Filter Type :
DATA LINE FILTER
DC Resistance (DCR) (Max) :
30mOhm
Height (Max) :
0.083 2.10mm
Output Impedance :
40Ohm Ω
Operating Temperature :
-55°C~125°C
HTS Code :
Rated Voltage :
75V
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
CM
Number of Functions :
2
Packaging :
Cut Tape (CT)
Size / Dimension :
0.335Lx0.220W 8.50mmx5.60mm
Number of Lines :
2
Impedance @ Frequency :
40Ohm @ 100MHz
Published :
Terminal Finish :
Tin/Lead (Sn/Pb)
Rated Current :
4A
Mounting Type :
Surface Mount
JESD-609 Code :
e0
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Current Rating (Max) :
4A
Length :
8.5mm
ECCN Code :
EAR99
Datasheets
CM3322P400R-00
Laird - Performance Materials CM3322P400R-00
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CONN EMI GASKET BLUE
    CONN SHIELDING FOR DB15
    FILTER BLOCK 9 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 15 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 25 POS D-SUB
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD