CM309E4000000AGKT
Mfr.Part #
CM309E4000000AGKT
Package / Case
4-SOJ, 9.60mm pitch
Description
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.146 3.70mm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency :
4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150Ohms
Load Capacitance :
20pF
Package / Case :
4-SOJ, 9.60mm pitch
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
Datasheets
CM309E4000000AGKT
Introducing Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E4000000AGKT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-40°C~85°C, Mounting Type:Surface Mount, Type:MHz Crystal, Package / Case:4-SOJ, 9.60mm pitch, CM309E4000000AGKT pinout, CM309E4000000AGKT datasheet PDF, CM309E4000000AGKT amp .Beyond Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E4000000AGKT ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.