CM309E22118400BHJT
Mfr.Part #
CM309E22118400BHJT
Manufacturer
Citizen Finedevice Co., LTD.
Package / Case
4-SOJ, 9.60mm pitch
Description
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
Citizen Finedevice Co., LTD.
Product Category :
Crystals
Height Seated (Max) :
0.146 3.70mm
Package / Case :
4-SOJ, 9.60mm pitch
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±100ppm
Factory Lead Time :
18 Weeks
Frequency Tolerance :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohms
Frequency :
22.1184MHz
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
Operating Mode :
Fundamental
Type :
MHz Crystal
Published :
Series :
CM309E
Introducing Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E22118400BHJT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:4-SOJ, 9.60mm pitch, Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-40°C~85°C, Type:MHz Crystal, CM309E22118400BHJT pinout, CM309E22118400BHJT datasheet PDF, CM309E22118400BHJT amp .Beyond Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E22118400BHJT ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.