CM309E20000000CHLT
Mfr.Part #
CM309E20000000CHLT
Package / Case
4-SOJ, 9.60mm pitch
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 22PF SMD
Package / Case :
4-SOJ, 9.60mm pitch
Frequency Tolerance :
±100ppm
Height Seated (Max) :
0.146 3.70mm
Published :
Frequency Stability :
±100ppm
Frequency :
20MHz
Size / Dimension :
0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohms
Load Capacitance :
22pF
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Introducing Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E20000000CHLT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:4-SOJ, 9.60mm pitch, Mounting Type:Surface Mount, Type:MHz Crystal, Operating Temperature:-40°C~85°C, CM309E20000000CHLT pinout, CM309E20000000CHLT datasheet PDF, CM309E20000000CHLT amp .Beyond Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E20000000CHLT ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.