CM309E12288000BBKT
Mfr.Part #
CM309E12288000BBKT
Package / Case
4-SOJ, 9.60mm pitch
Description
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
Package / Case :
4-SOJ, 9.60mm pitch
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohms
Height Seated (Max) :
0.146 3.70mm
Load Capacitance :
20pF
Size / Dimension :
0.461Lx0.189W 11.70mmx4.80mm
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Frequency :
12.288MHz
Introducing Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E12288000BBKT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:4-SOJ, 9.60mm pitch, Type:MHz Crystal, Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-10°C~60°C, CM309E12288000BBKT pinout, CM309E12288000BBKT datasheet PDF, CM309E12288000BBKT amp .Beyond Crystals Citizen Finedevice Co., LTD. CM309E12288000BBKT ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.