CIB21P300NE
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CIB21P300NE
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Manufacturer :
Samsung Electro-Mechanics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Mount :
Surface Mount
Width :
1.2446mm
Max DC Current :
2A
Current Rating (Max) :
2A
Height :
1.0922mm
Material - Core :
Ferrite
RoHS Status :
RoHS Compliant
Impedance :
30Ohm
Length :
2.0066mm
Tolerance :
25%
Min Operating Temperature :
-55°C
Number of Lines :
1
Package / Case :
HTS Code :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
ECCN Code :
EAR99
DC Resistance (DCR) - Parallel :
50mOhm
Depth :
1.25mm
Max Operating Temperature :
125°C
Datasheets
CIB21P300NE
Samsung Electro-Mechanics CIB21P300NE
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN