CIB21P150NE
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CIB21P150NE
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
Description
FERRITE BEAD 15 OHM 0805 1LN
Manufacturer :
Samsung Electro-Mechanics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Package / Case :
Min Operating Temperature :
-55°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Width :
1.2446mm
Material - Core :
Ferrite
Number of Lines :
1
Impedance :
15Ohm
Tolerance :
25%
Max Operating Temperature :
125°C
Height :
1.0922mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Depth :
1.25mm
Current Rating (Max) :
2A
DC Resistance (DCR) - Parallel :
10MOhm
Length :
2.0066mm
Mount :
Surface Mount
Max DC Current :
2A
Datasheets
CIB21P150NE
Samsung Electro-Mechanics CIB21P150NE
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN