CFR2WSJT-73-0R39
Mfr.Part #
CFR2WSJT-73-0R39
Description
RES 0.39 OHM 5% 2W AXIAL
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Factory Lead Time :
16 Weeks
Power (Watts) :
2W
Temperature Coefficient :
-350/ +350ppm/°C
Resistance :
390mOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Tape and Box (TB)
Datasheets
CFR2WSJT-73-0R39
YAGEO CFR2WSJT-73-0R39
390mOhm, 2W, Carbon Film,