CFR100JR-73-3M6
Mfr.Part #
CFR100JR-73-3M6
Description
RES 3.6M OHM 5% 1W AXIAL
Tolerance :
±5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Temperature Coefficient :
0/ -1500ppm/°C
Resistance :
3.6mOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
CFR100JR-73-3M6
YAGEO CFR100JR-73-3M6
3.6MOhm, 1W, Carbon Film,