CFR-25JB-52-4M7
Mfr.Part #
CFR-25JB-52-4M7
Description
RES 4.7M OHM 5% 1/4W AXIAL
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
-1500ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Lead Diameter :
0.55 mm