CDRH73NP-331MC-B
Mfr.Part #
CDRH73NP-331MC-B
Description
FIXED IND 330UH 280MA 2.62OHM SM
Tolerance :
±20%
Packing Method :
TR
Operating Temperature :
-40°C~100°C
Height Seated (Max) :
0.134 3.40mm
Max DC Current :
280mA
Test Frequency :
1kHz
HTS Code :
Termination :
SMD/SMT
DC Resistance (DCR) :
2.62Ohm Max
Case/Size Code :
Reach Compliance Code :
Unknown
Factory Lead Time :
14 Weeks
Current Rating :
280mA
Inductance :
330μH
Height :
3.4mm
Size / Dimension :
0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm
Series :
CDRH73
Published :
Datasheets
CDRH73NP-331MC-B
Sumida Corporation CDRH73NP-331MC-B
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD