CD105T125NP-100MC
Mfr.Part #
CD105T125NP-100MC
Manufacturer
Sumida Corporation
Package / Case
SMD,10x9x5.4mm
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 10UH 3.47A 60 MOHM SMD
Manufacturer :
Sumida Corporation
Product Category :
Fixed Inductors
RoHS Status :
RoHS Compliant
Inductance :
10uH
DC Resistance (DCR) :
60mOhm
Package / Case :
SMD,10x9x5.4mm
Rated Current :
4A
Tolerance :
±20%
Datasheets
CD105T125NP-100MC
Introducing Fixed Inductors Sumida Corporation CD105T125NP-100MC from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:SMD,10x9x5.4mm, CD105T125NP-100MC pinout, CD105T125NP-100MC datasheet PDF, CD105T125NP-100MC amp .Beyond Fixed Inductors Sumida Corporation CD105T125NP-100MC ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
CD105T125NP-100MC datasheet pdf and Unclassified product details from Sumida stock available at
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD