CBC47W1S000E2S/AA
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CBC47W1S000E2S/AA
Manufacturer
Positronic
Description
CONN D-SUB HOUSING RCPT 47POS
Manufacturer :
Positronic
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
RoHS :
Non-Compliant
Datasheets
CBC47W1S000E2S/AA
CBC47W1S000E2S/AA Overview
CBC47W1S000E2S/AA Features
CBC47W1S000E2S/AA Applications
There are a lot of Amphenol
CBC47W1S000E2S/AA D-Sub Connectors applications.
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS