CB3LV-5C-50M000000
Mfr.Part #
CB3LV-5C-50M000000
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Stock
403
In Stock :
403
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
40mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Factory Lead Time :
12 Weeks
Type :
XO (Standard)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
50MHz
Frequency Stability :
±25ppm