CB3LV-3I-24M000000
Mfr.Part #
CB3LV-3I-24M000000
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS TTL
Oscillators
Fall Time-Max :
5ns
Surface Mount :
yes
Rise Time-Max :
5ns
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Terminal Finish :
Gold (Au)
Voltage - Supply :
3.3V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
JESD-609 Code :
e4
Type :
XO (Standard)
Operating Frequency :
24MHz
Frequency :
24MHz
Factory Lead Time :
12 Weeks
Current - Supply (Max) :
40mA
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
Frequency Stability :
±50ppm