CB3LV-3I-150M000000
Mfr.Part #
CB3LV-3I-150M000000
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
Current - Supply (Max) :
60mA
Frequency Stability :
±50ppm
HCMOS, TTL
Factory Lead Time :
12 Weeks
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
150MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm