CB3LV-3C-22M000000
Mfr.Part #
CB3LV-3C-22M000000
Description
XTAL OSC XO 22.0000MHZ HCMOS TTL
Voltage - Supply :
3.3V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
12 Weeks
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Crystal
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
22MHz
Current - Supply (Max) :
40mA