CB3LV-3C-12M000000
Mfr.Part #
CB3LV-3C-12M000000
Description
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TTL
Frequency :
12MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
3.3V
Surface Mount
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
12mA
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Packaging :
Cut Tape (CT)
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm