CB3LV-2I-80M000000
Mfr.Part #
CB3LV-2I-80M000000
Description
XTAL OSC XO 80.0000MHZ HCMOS TTL
Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
CB3LV
Factory Lead Time :
12 Weeks
Current - Supply (Max) :
40mA
Frequency :
80MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±100ppm
Voltage - Supply :
3.3V