C420C681K2G5TA7200
Mfr.Part #
C420C681K2G5TA7200
Description
CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
200V
Size / Dimension :
0.100Diax0.200L 2.54mmx5.08mm
Tolerance :
±10%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
KEMET C420C681K2G5TA7200
AxiMax 400 Comm C0G 680pF 200V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 0.100Diax0.200L 2.54mmx5.08mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial