C17CF3R0C-7ZN-X1T
Mfr.Part #
C17CF3R0C-7ZN-X1T
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Tolerance :
±0.25pF
Capacitance :
3pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
C17CF3R0C-7ZN-X1T
Knowles Precision C17CF3R0C-7ZN-X1T
CF 1111 2828Metric Ceramic Capacitor 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm C0G NP0 ±0.25pF 3pF