C17CF2R7B-7UN-X1T
Mfr.Part #
C17CF2R7B-7UN-X1T
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Capacitance :
2.7pF
Size / Dimension :
0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±0.1pF
Datasheets
C17CF2R7B-7UN-X1T
Knowles Precision C17CF2R7B-7UN-X1T
CF 1111 2828Metric Ceramic Capacitor 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm C0G NP0 ±0.1pF 2.7pF