C11CF4R7B-9UN-X1T
Mfr.Part #
C11CF4R7B-9UN-X1T
Voltage - Rated :
250V
Capacitance :
4.7pF
Size / Dimension :
0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm
Tolerance :
±0.1pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
C11CF4R7B-9UN-X1T
Knowles Precision C11CF4R7B-9UN-X1T
CF 0505 1313Metric Ceramic Capacitor 0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm C0G NP0 ±0.1pF 4.7pF