C11CF0R3C-9UN-X1T
Mfr.Part #
C11CF0R3C-9UN-X1T
Capacitance :
0.3pF
Size / Dimension :
0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm
Voltage - Rated :
250V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±0.25pF
Datasheets
C11CF0R3C-9UN-X1T
Knowles Precision C11CF0R3C-9UN-X1T
CF 0505 1313Metric Ceramic Capacitor 0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm C0G NP0 ±0.25pF 0.3pF