C11CF3R6C-9UN-X1T
Mfr.Part #
C11CF3R6C-9UN-X1T
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm
Tolerance :
±0.25pF
Capacitance :
3.6pF
Voltage - Rated :
250V
Datasheets
C11CF3R6C-9UN-X1T
Knowles Precision C11CF3R6C-9UN-X1T
CF 0505 1313Metric Ceramic Capacitor 0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm C0G NP0 ±0.25pF 3.6pF