C0603C101J5GAC7867
Mfr.Part #
C0603C101J5GAC7867
Description
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Rated :
50V
Capacitance :
100pF
Tolerance :
±5%