BSI0682R320FR17
Mfr.Part #
BSI0682R320FR17
Temperature Coefficient :
300 ppm/°C
Diameter :
5.6mm
Tolerance :
1%
Max Operating Temperature :
275°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Power Rating :
3W
Min Operating Temperature :
-55°C
Resistance :
2.32Ohm
Length :
15mm
Datasheets
BSI0682R320FR17
Vishay / Sfernice BSI0682R320FR17
Through Hole 2.32Ohm, Wirewound,