BSI068226R0FA18
Mfr.Part #
BSI068226R0FA18
Tolerance :
1%
Min Operating Temperature :
-55°C
Packaging :
Tape and Box (TB)
Resistance :
226Ohm
Temperature Coefficient :
300 ppm/°C
Max Operating Temperature :
275°C
Length :
15mm
Diameter :
5.6mm
Power Rating :
3W
Radiation Hardening :
No
Datasheets
BSI068226R0FA18
Vishay / Sfernice BSI068226R0FA18
Through Hole 226Ohm, Wirewound,