BSI0582R200JA00
Mfr.Part #
BSI0582R200JA00
Max Operating Temperature :
275°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Tolerance :
5%
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Length :
6.5mm
Diameter :
2.4mm
Power Rating :
1W
Resistance :
2.2Ohm
Datasheets
BSI0582R200JA00
Vishay / Sfernice BSI0582R200JA00
Through Hole 2.2Ohm, Wirewound,