BBA5000001
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BBA5000001
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Oscillators
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Function :
Enable/Disable
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Published :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height :
1.4986mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
17 Weeks
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
BB
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Base Resonator :
Crystal
Output :
LVPECL
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency :
150MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm