B86301U0320S000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
B86301U0320S000
Manufacturer
EPCOS (TDK)
Description
LINE FILTER 320A CHASSIS MOUNT
Manufacturer :
EPCOS (TDK)
Product Category :
Power Line Filter Modules
Reach Compliance Code :
Unknown
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Lifecycle Status :
Production (Last Updated: 2 months ago)
Filter Type :
THREE PHASE EMI FILTER
Datasheets
B86301U0320S000
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • XP Power
    EMC FILTER, CHASSIS MOUNT, ITE,
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH