B84143A0050R106
Mfr.Part #
B84143A0050R106
Description
LINE FILTER 520/300VAC 50A CHASS
Stock
11
In Stock :
11
Termination Style :
Terminal Block
Applications :
GENERAL PURPOSE
Configuration :
Single Stage
Approval Agency :
cUR, ENEC, UR
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-25°C~100°C
Packaging :
Tray
Filter Type :
Three Phase (Delta)
Current :
50A
Frequency - Operating :
50/60Hz
Series :
B84143A
Voltage - Rated AC :
520V 300V
Datasheets
B84143A0050R106
EPCOS (TDK) B84143A0050R106
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH