B78108T3471J
Mfr.Part #
B78108T3471J
Manufacturer
EPCOS (TDK)
Package / Case
Axial
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 470NH 750MA 315MOHM TH
RoHS Compliant
Composition :
Wirewound
Material - Core :
Ceramic
Tolerance :
5%
Current Rating :
750mA
DC Resistance (DCR) - Parallel :
315mOhm
Shielding :
Unshielded
Package / Case :
Axial
Length :
7.0104mm
Frequency - Self Resonant :
280MHz
Test Frequency :
25.2MHz
Mount :
Through Hole
Inductance :
470 nH
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
B78108T3471J
B78108T3471J datasheet pdf and Fixed Inductors product details from EPCOS stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD