ASR-SN240D125ZW-L
Mfr.Part #
ASR-SN240D125ZW-L
Package / Case
Module
Description
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Package / Case :
Module
Load Current :
125 A
Series :
SN
Output Type :
AC, Zero Cross
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V
Voltage - Input :
3 ~ 32VDC
Datasheets
ASR-SN240D125ZW-L
Altran Magnetics, Inc. ASR-SN240D125ZW-L
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
  • Panasonic
    SSR RELAY DPST-NO 130MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NC 100MA 0-400V
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V