ASR-SJ100D20W-LU
Mfr.Part #
ASR-SJ100D20W-LU
Package / Case
Hockey Puck
Description
MINI TYPE SINGLE POLE PANEL MOUN
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Package / Case :
Hockey Puck
Voltage - Load :
0 V ~ 100 V
Load Current :
20 A
Series :
ASR-SJ
Output Type :
DC
Datasheets
ASR-SJ100D20W-LU
Altran Magnetics, Inc. ASR-SJ100D20W-LU
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
  • Panasonic
    SSR RELAY DPST-NO 130MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NC 100MA 0-400V
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V