ASR-04-500A:333MV
Mfr.Part #
ASR-04-500A:333MV
Manufacturer
Aim Dynamics
Description
4" 500A:333MV ROGOWSKI COIL
Stock
7
In Stock :
7
Manufacturer :
Aim Dynamics
Product Category :
Current Sensors
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Accuracy :
±1%