ASR-SI480D10ZW
Mfr.Part #
ASR-SI480D10ZW
Description
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED DC TO
Voltage - Load :
48 V ~ 530 V
Output Type :
AC, Zero Cross
Load Current :
10 A
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Datasheets
ASR-SI480D10ZW
Altran Magnetics, Inc. ASR-SI480D10ZW
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
  • Panasonic
    SSR RELAY DPST-NO 130MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NC 100MA 0-400V
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V