ASR-SI480A10ZY-LMV
Mfr.Part #
ASR-SI480A10ZY-LMV
Description
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED AC TO
Voltage - Load :
48 V ~ 530 V
Load Current :
10 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Voltage - Input :
90 ~ 280VAC
Active
Altran Magnetics, Inc. ASR-SI480A10ZY-LMV
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
  • Panasonic
    SSR RELAY DPST-NO 130MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NC 100MA 0-400V
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-30V